Ana Sayfa / Personel Alımı / Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Zorlu Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Türkiye’nin en büyük holdingleri arasında yer alan ve birçok etkin şirket ile karşımıza gelmekte olan Zorlu Holding, özellikle Vestel markası ile Türkiye’de ve dünyada ciddi yatırımlar yapmaktadır. 2018 yılı hedefleri arasında birçok kişiyi işe almak olan Zorlu Holding, sadece Vestel için değil, birçok piyasada bulunduğu şirket için alımlar yapacaktır. Bu makalemizde ise Zorlu Holdingin kendisine alascağı personel elemanlar hakkında bilgi vereceğiz.

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları 2018 yılında birden fazla kişi ile yapılacak olup, şirket binlerce kişiyi ile alacaktır. Yeni açılacak olan fabrikalar, şubeler ve mağazalar ile ağını genişletmek ve holdingi büyütmek isteyen Zorlu, bu alımların sayısını da zaman içerisinde artıracaktır.

Zorlu Holding personel alımı iş ilanları 2018 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak beraber bakacak olursak, karşımıza aşağıdaki ilanlar sıklıkla çıkmaktadır.

– Kıdemli Avukat,
– Network Sorumlusu,
– İş Analisti,
– Network Uzmanı,
– Medya İlişkileri Sorumlusu,
– SAP BASIS Uzmanı,
– Finansal Raporlama Uzmanı,
– Finansal Denetim Uzman Yardımcısı,

Zorlu Holding personel eleman alımı iş ilanları 2018 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı yapılacak olup, daha birçok pozisyon için alımlar gerçekleştirilecektir. İstanbul’da yapılacak olan Zorlu alımları için 16 açık pozsiyon bulunmaktadır.

Başvuru ve daha fazla bilgi almak için alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/zorlu-holding-is-ilanlari-c3450-p26923/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.