Ana Sayfa / İşçi Alımı / TÜRKŞEKER İşçi Alım İlanı

TÜRKŞEKER İşçi Alım İlanı

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE PERSONEL

ALIMI HAKKINDA DUYURU

Genel Müdürlüğümüzde çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 2 (İki) Bilgisayar Mühendisi, 1 (Bir) Avukat ve 13 (Onüç) Büro Personeli işe alınacaktır.

İşgücü talebimiz Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında yayımlanacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR’un web sitesinden 03.01.2018 tarihinden itibaren öğrenilebilir.

Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil hakkı bulunmamaktadır.

BAŞVURULARDA ARANACAK ŞARTLAR

Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Hukuk, İktisat, İşletme ve Kamu Yönetimi bölümü

mezunu olmak,

Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)

Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi işgücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.

Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No.14 Yenişehir-ANKARA adresinde yapılacak olup sınav tarihi, sınava katılacak adayların açıklanmasını takiben duyurulacaktır.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 03-12 Ocak 2018 tarihleri arasında İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.

KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak.

İLAN OLUNUR

2 yorumlar

  1. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma var ben özürlü işitme engelli var bu ben yaş 43 var ben erkek var bu çalışıyorsun eleman alınacak varmi ne zaman anlamadım bu ben babam annem yok ben çocuk 2 var bu okul sınav var bu ben ev kira var bu kira 550 TL var ben para yok borç var bu ben yemek yok çay peynir yumurta var ben yemek bilmiyorum ben anlamadım ben hastalık vallah yemin ben işkur toplantısı yok başka yok seni çalışıyorsun eleman varmi
    Ben telefon whaatsapp 0534 021 7405 mesaj okuma var tamam

  2. Selam nasıl iyi bu ben kulak dil yok özürlü işitme engelli var ben rapor % 70 var bu ben yaş 43 erkek var bu çalışıyorsun eleman alınacak varmı ne zaman anlamadım bu ben babam annem yok bu ben evli yok kekar 6 yıl yok ben eve tek oturuyorum var bu ben ev kira var bu kira 550 TL var para yok seni çalışıyorum eleman alacak varmı ben telefon 0534 021 7405 mesaj okuma var whaatsapp tamam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.