Ana Sayfa / Personel Alımı / Turkcell Superonline Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Turkcell Superonline Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Turkcell Superonline Personel Eleman Alımı İş İlanları 2018

Son iki yıldır kendini çok geliştiren ve TTNET gibi bir kurumla rekabet eden Turkcell Superonline, geniş bir kadro ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin her yerine yayılmış olan ve her alanda hizmet vermekte olan Turkcell Superonline firması çok ciddi bir şekilde büyüme kaydetmektedir. Bugün baktığımız zaman büyük bir müşteri potansiyeline sahip olan bu firma, eleman sayısı olarak da sürekli kendini geliştirmekte ve daha iyi, kaliteli ve hızlı bir hizmet vermek için çalışmaktadır.

Bu bağlamda 2018 yılında alımlarını artıracak olan Turkcell Superonline personel alımı için birçok internet sitesine ilan vermeye başlamıştır. 2018 yılı için alımlarını başlatan firmalar arasında yer alan bu firmamız da alımlarının büyük bir bölümü çağrı merkezine yapacaktır. En çok şikayetin çağrı merkezlerindeki yoğunluğu nedeni ile gelmesi Turkcell Superonline firmasını harekete geçirmiş olacak ki, alımlarının büyük bir kısmını bu yönde yapacaktır.

– Çağrı Merkezi Uzmanı,
– Teknik Servis Uzmanı,
– Saha Satış Temsilcisi,
– Satış Destek Elemanı,
– İnsan Kaynakları Uzmanı,
– Teknik Müdür,
– Hizmet Danışmanı,
– Satış Destek/Müşteri Karşılama Uzmanı

Turkcell Superonline eleman alımı 2018 yılında bu pozisyonlar için yapılacak olup daha sayamadığımız birçok pozisyon için ilanlar açılmıştır. Yeni gelişmekte olan ve kendilerine yeni arkadaşlar arayan bu firma için başvuruda bulunabilir ve uzun seneler boyunca çalışabilirsiniz.

Turkcell Superonline iş ilanları 2018 hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isterseniz alttaki link adresini kullanabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/turkcell-superonline-is-ilanlari?firma=131872

Yorumlar

  1. Nasıl başvurabilirim şartlarınız nedir Biraz bilgi alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.