Ana Sayfa / İletişim

İletişim

www.personelalimi2016.com

Sitemizde; Kamu’dan Güncel Haberler, Memur Alımı İlanları, Personel Alımı İlanları, Eleman Alımı İlanları, İşçi Alımı İlanları, Banka Personel Alımları, Banka Memur Alımları, Banka İş İlanları ve Özel Sektör İş İlanları yer almaktadır.

İletişim

Her türlü sorun, öneri ve şikayet gibi konularınızı personelmemuralimi@mail.com adresinden bize iletebilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde geri dönüş yapılacak ve sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışılacaktır.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2017 PersonelAlimi2016.com tüm hakları saklıdır. Haber ve resim gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları PersonelAlimi2016.com‘a aittir. PersonelAlimi2016.com sitesinde yer alan bütün yazılar, resimler ve videoların telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar PersonelAlimi2016.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

PersonelAlimi2016.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
PersonelAlimi2016.com iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden ücret talep etmez! PersonelAlimi2016.com‘un ilan sahipleriyle hiçbir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez.